Author: J***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Easy to use and it lasts all night 😉
Color: Multicolor
Size: one-size
Price: £2.75
| Material | ABS |
| Shapepattern | Round |
| Style | Goth |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| Height | 5.9 in |
| Width | 4.7 in |
| Length | 0 in |
| SKU | sb2301305792333900 |
Author: J***r
Date:
Review: Easy to use and it lasts all night 😉
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: j***d
Date:
Review: super cute perfect for a party!
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: e***e
Date:
Review: haven't used these yet, but they seem really easy to use and nice quality
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: j***a
Date:
Review: Good
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.